NOWOŚCI
 
  O NAS
 
  O RASIE
 
  KOCURY
 
  KOTKI
 
  KOCIĘTA
 
  MIOTY
 
  LINKI
 
  KONTAKT
 
 
Chcielibyśmy wszystkich serdecznie przywitać na naszej stronie i życzyć miłego oglądania09.04.2021r. Nasza koteczka Sissy poraz czwarty została mam±. Wspólnie z pięknym kocurkiem Richard from Askar's City*RU doczekali się trójki kociaczków o niebieskich futerkach! Więcej informacji w dziale kocięta!

12.05.2020r. Nasza koteczka Sissy poraz trzeci została mam±. Wspólnie z pięknym kocurkiem Richard from Askar's City*RU doczekali się dwójki kociaczków o niebieskich futerkach! Więcej informacji w dziale kocięta!

09.08.2019r. Nasza koteczka Sissy poraz drugi została mam±. Wspólnie z pięknym kocurkiem Richard from Askar's City*RU doczekali się dwójki kociaczków o niebieskich futerkach! Więcej informacji w dziale kocięta!

04.08.2018r. Nasza koteczka Sissy poraz pierwszy została mam±. Wspólnie z pięknym kocurkiem Richard from Askar's City*RU doczekali się szóstk naluszków o niebieskim futerku! Więcej informacji w dziale kocięta!

15.06.2017r. Nasza koteczka Pookie poraz pierwszy została mam±. Wspólnie z pięknym kocurkiem JCH D*Crystal Flame's Ohio's Midnight Blue doczekali się dwóch niebieskich kocurków! Więcej informacji w dziale kocięta!

20.05.2017r. Nasza koteczka Kiki ponownie została mam±. Wspólnie z pięknym kocurkiem Nilfgaard Ramzzi doczekali się jedynaczki, koteczki o niebieskim futerku! Więcej informacji w dziale kocięta!

23.07.2016r. Nasza najlepsza koteczka Iffy ponownie została mam±. Wspólnie z pięknym kocurkiem Nilfgaard Ramzzi doczekali się jedynaczki, koteczki o niebieskim futerku! Więcej informacji w dziale kocięta!

17.07.2015r. Nasza najlepsza koteczka Iffy została mam±. Wspólnie z pięknym kocurkiem Nilfgaard Ramzzi doczekali się jedynaczki, koteczki o niebieskim futerku! Więcej informacji w dziale kocięta!

04.04.2015r. Nasza koteczka Kiki poraz pierwszy została mam±. Wspólnie z pięknym kocurkiem Nilfgaard Ramzzi doczekali się szóstki pięknych, dużych maluszków o niebieskich futerkach! Więcej informacji w dziale kocięta!

12.06.2014r. Nasza najlepsza koteczka Iffy poraz pierwszy została mam±. Wspólnie z pięknym kocurkiem Nilfgaard Ramzzi doczekali się jedynaczka, kocurka o niebieskim futerku! Więcej informacji w dziale kocięta!

16.09.2012r. Nasza Bonnie poraz szósty została mam±. Wspólnie z pięknym Simonem Lovely Panther doczekali się pi±tki ślicznych, niebieskich maluszków! Więcej informacji w dziale kocięta!

6.08.2013r. Nasza koteczka Ga Ga poraz drugi została mam±. Wspólnie z pięknym kocurem Falco Ro-Se Bri Dob*CZ doczekali siętrójki ślicznych, dorodnych, niebieskich maluszków! Więcej informacji w dziale kocięta!

10.03.2013r. Nasza piękna niebieska dziewczynka IFFY Amber & Ash*PL na wystawie w Lublinie wygrała BEST IN SHOW w klasie 11, zdobyła zaszczytny tytuł BEST IN CATEGORY czyli tytuł najpiekniejszego kota kategorii III oraz została drugim kotem całej wystawy. Bardzo cieszymy sie z jej sukcesu!!

16.10.2012r. Nasza Bonnie poraz pi±ty została mam±. Wspólnie z pięknym Simonem Lovely Panther doczekali się pi±tki ślicznych, niebieskich maluszków! Więcej informacji w dziale kocięta!

14.10.2012r. Nasza koteczka Iffy Amber & Ash*PL wspaniale zadebiutowała na swojej pierwszej wystawie w Białymstoku w dniach 13-14 pażdziernika 2012r.. Pierwszego dnia została najpiękniejszym niebieskim kociakiem brytyjskim wystawy (BIV), a drugiego dnia dostała nominacje do Best in Show, przegrywaj±c go tylko z pięknym kociaczkiem rosyjskim niebieskim.

26.06.2012r. Nasza koteczka Ga Ga poraz pierwszy została mam±. Wspólnie z pięknym kocurem Oliverem Twist Johnny*CZ doczekali się dwójki ślicznych, dorodnych, niebieskich maluszków! Więcej informacji w dziale kocięta!

25.03.2012r. Nasza koteczka Ga Ga ukończyła na wystawie w Bratysławie tytuł Championa! Wygląda na to, że idzie w ślady swoich utytułowanych przodków.

13.09.2011r. Dodali¶my kilka nowych zdjęć w galerii naszej małej Ga Gi. Zapraszamy do ogl±dania!

8.09.2011r. Nasza Bonnie poraz czwarty została mam±. Wspólnie z pięknym Simonem Lovely Panther doczekali się czwórki ślicznych, niebieskich maluszków! Więcej informacji w dziale kocięta!

19.08.2011r. Możemy się pochwalić, iż kolejna randka naszej Bonnie z pięknym Simonem Lovely Panther była udana i w połowie wrze¶nia na ¶wiat przyjd± niebieskie maluszki! Zapraszamy do rezerwacji!

30.10.2010r. Nasza Bonnie poraz trzeci została mam±. Wspólnie z pięknym Simonem Lovely Panther doczekali się trójki ślicznych, niebieskich maluszków! Więcej informacji w dziale kocięta!

26.09.2010r. Możemy się pochwalić, iż randka naszej Bonnie z pięknym Simonem Lovely Panther była udana i pod koniec paĽdziernika na ¶wiat przyjd± niebieskie maluszki! Zapraszamy do rezerwacji!

22 sierpnia 2010r. w czeskiej Ostrawie na Międzynarodowej Wystawie Kotów Rasowych nasza Bonnie otrzymała ostatni certyfikat CAGCIB i tym samym została Grand International Championem! Cieszymy się z jej sukcesów!

30.10.2009r. Nasza Bonnie poraz drugi została mam±. Wspólnie z pięknym Simonem Lovely Panther doczekali się piątki ślicznych, niebieskich maluszków! Więcej informacji w dziale kocięta

04.10.2009r. Możemy się pochwalić, iż randka naszej Bonnie z pięknym Simonem Lovely Panther była udana i pod koniec paĽdziernika na ¶wiat przyjd± niebieskie maluszki!

23.04.2009r. Nasza Fajita została mam±. Wspólnie z pięknym Simonem Lovely Panther maj± ślicznego, niebieskiego synka-jedynaczka!Więcej informacji w dziale kocięta

07.11.2008r. Nasza Bonnie poraz pierwszy została mam±. Wspólnie z pięknym Simonem Lovely Panther doczekali się trójki ślicznych, niebieskich maluszków!Więcej informacji w dziale kocięta

15.10.2008r. Możemy się pochwalić, iż randka naszej Bonnie z pięknym Simonem Lovely Panther była udana i około połowy listopada na ¶wiat przyjd± niebieskie maluszki!

26 kwietnia 2008r. w czeskim Bohuminie na Międzynarodowej Wystawie Kotów Rasowych nasza Bonnie otrzymała ostatni certyfikat CACIB i tym samym została Inter Championem, a dzień później w słowackiej miejscowości Żilina został jej przyznany pierwszy wniosek do tytułu Grand International Champion (CAGCIB).Cieszymy się z jej sukcesów!

02 marca 2008r. odbyła się w Blue City w Warszawie XVI Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych. Na wystawie tej Bonnie otrzymała trzeci wniosek na tytuł Championa (CAC) i tym samym została Championką. Jesteśmy dumni z naszej niebieskiej księżniczki!

Dziś (18.01.2008r.) kocięta z miotu "B" kończą pierwszy rok swojego życia. Życzymy im wszystkiego najlepszego! Niech żyją sto lat!!13 stycznia 2008r. Fajita urodziła trójkę ślicznych maluszków. Więcej informacji w dziale kocięta!

15.12.2007r. - Zamieściliśmy galerię Bashiry, siostrzyczki naszej Bonnie (zakładka mioty). Zapraszamy do oglądania!

03.12.2007r. W dniach 1 i 2 grudnia 2007 roku nasza mała Bonnie miała swój debiut wystawowy. Wystawa była bardzo udana, Bonnie otrzymała 2 wnioski na tytuł Championa (CAC), a dodatkowo pierwszego dnia zdobyła tytuł BIV Total (najlepsza w kolorze) oraz była nominowna do Best in Show. Cieszymy się z jej sukcesów!

07.11.2007r. Fajita była z wizytą matrymonialną u kawalera i wszystko wskazuje na to, że spotkanie zaowocuje maluszkami. Kociąt spodziewamy się około połowy stycznia 2008 roku. Więcej informacji w dziale kocięta!

04.11.2007r. Zamieściliśmy nowe zdjęcia naszej Bonnie.Zapraszamy do jej galerii!

19.08.2007r. Byliśmy z wizytą u naszego wychowanka Amigo vel Gordona. Wyrósł na ogromnego faceta (7 kg) obdarzonego bardzo niezależnym charakterem. Zdjęcia Amigo można obejrzeć w zakładce mioty. Zapraszamy do oglądania!

14.07.2007r. - Zamieściliśmy galerię Amaro, kocurka z poprzedniego miotu (zakładka mioty) i dodaliśmy nowe zdjęcia w galerii Bonnie. Zapraszamy do oglądania!

21.04.2007r. - Zamieściliśmy galerię naszej nowej koteczki Bonnie. Zapraszamy do oglądania!

18.04.2007r. - Dodaliśmy na naszej stronie zakładkę poświęconą naszej nowej koteczce Bonnie. Zapraszamy do oglądania!

16.02.2007r. - Dziś kocięta kończą swój pierwszy miesiąc życia w związku z tym zamieściliśmy nowe zdjęcia. Zapraszamy do zakładki Kocięta!

18 stycznia 2007r. Fajita urodziła czwórkę ślicznych maluszków. Więcej informacji w dziale kocięta!Dziś (15.01.2007r.) kocięta z miotu "A" kończą pierwszy rok swojego życia. Życzymy im wszystkiego najlepszego! Niech żyją sto lat!!A to jeden z jubilatów-Arven


W połowie listopada Fajita była z wizytą u kawalera i wszystko wskazuje na to, że spotkanie było owocne. Kociąt spodziewamy się w połowie stycznia 2007 roku. Więcej informacji w dziale kocięta.Czas upływa, wszystko się zmienia, kocięta naszej Fajity też. Otrzymaliśmy troszkę nowych zdjęć, którymi chcemy się tutaj pochwalić.

KSIAŻE ARVENKSIĘŻNICZKA ABIGAIL
14 i 15 października 2006r. okazały się dla Fajity szczęśliwymi dniami. Na IV i V Międzynarodowej Wystawie Kotów Rasowych w Warszawie zdobyła kolejne 2 wnioski na tytuł Grand Inter Championa (CAGCIB) i jest już w połowie drogi do uzyskania tego tytułu.

30 września 2006r. na I Międzynarodowej Wystawie Kotów Rasowych w Lublinie Fajita otrzymała swój pierwszy wniosek na tytuł Grand Inter Championa (CAGCIB). Mamy nadzieję na kolejne i cieszymy się z jej sukcesu.

09 i 10 września 2006r. odbyły się w Pałacu Kultury w Warszawie Międzynarodowe Targi Zoologiczne Zoo-Market oraz III Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych. Na wystawie tej Fajita otrzymała trzeci wniosek na tytuł Interchampiona (CACIB) i tym samym została Inter Championką. Jesteśmy dumni z naszej niebieskiej księżniczki!Tak nasza Fajita spędzała wakacje na łonie natury. Widać że pobyt na zielonej trawce jej służy.Chcemy się pochwalić naszą cudowną dziewczynką Abigail, która obecnie mieszka w kochającym domu w Chełmie. Dostaliśmy jej fotki, które to przedstawiamy poniżej.24 i 25 czerwca 2006r. mieliśmy przyjemność brać udział w wystawie zorganizowanej w malowniczym, czeskim miasteczku Valtice. Wystawa odbywała się w pięknym, barokowym zamku i przyniosła nam sukces w postaci kolejnego wniosku na tytuł Interchampiona (CACIB).

Na początku czerwca odwiedził nas nasz wychowanek, syn Fajity Amigo vel Gordon. Kotek tak wyrósł, że go nie poznaliśmy. W wieku 4,5 miesięcy osiągnął wagę 3,5 kg i wilekością niewiele różni się od mamusi. Cieszymy się, że znalazł troskliwy, kochający dom.06 kwietnia 2006r. nasza strona www otrzymała nową szatę graficzną w kolorach zgodnych z przydomkiem hodowlanym. Zapraszamy do oglądania.21 stycznia 2006r. FIFE oficjalnie zatwierdziło nasz przydomek hodowlany. Nasza hodowla nazywa się Amber & Ash*PL. Nazwa wzięła się od tego, że koty brytyjskie mają piękne bursztynowe oczy, a klasyczny kolor futerka ma barwę popiołu.17 stycznia 2006r. zaczęła działać nasza domena www.koty-brytyjskie.pl15 stycznia 2006r. nasza kotka Fajita urodziła czwórkę, ślicznych, niebieskich maluszków. Więcej wiadomości w dziale kocięta.04 listopada 2005r. nasza kotka Fajita została poddana badaniu w kierunku zakaźnego zapalenia otrzewnej kotów (FIP) -wynik testu UJEMNY ( - )22 i 23 października 2005r. odbyła się I i II Międzynarodowa Wystawa Kotów w Olsztynie. Wystawa, która okazała się dla Fajity sukcesem. Pierwszego dnia w konkurencji z dwoma kotkami zdobyła ona swój trzeci certyfikat na Championa (CAC) i tym samym uzyskała tytuł Championa, a drugiego dnia dostała swój pierwszy wniosek na Inter Championa (CACIB). Cieszymy się z tego powodu bardzo i wystawę w Olsztynie będziemy ciepło wspominać.10 października 2005r. nasza kotka Fajita została poddana badaniu w kierunku białaczki kociej i zespołu niedoboru immunologicznego kotów (FeLV-FIV) -wynik testu UJEMNY ( - )

back